Up

KULLAN AT ÜRÜNLER

Geniş ürün yelpazesi ile en uygun fiyatlı kullan at ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

KARTON BARDAK

 Baskılı Kağıt bardak ve Baskısız Karton Bardak çeşitlerimiz Doğal, Sağlıklı ve Hijyeniktir. Farklı ölçülerde kağıt bardak üretimi yapmaktayız. İhtiyacınız olan tüm Kağıt Bardak çeşitlerini bünyemizden temin edebilirsiniz.

4 oz - 7 oz - 8 oz - 9 oz - 12 oz- 14 oz - 16 oz baskılı baskısız karton bardak double wall karton bardak.

ISLAK MENDİL

Paket ıslak mendil siparişlerinizde, kuşe veya metalize tripleks olarak iki farklı dış kağıt türünden birini de seçme imkanına sahipsiniz. Siz de ıslak mendil siparişinizi hemen verin.

Islak mendil ölçüleri : 6x8 - 5x10 - 5,12 - 6x10 - 6x12 - 7x10 - 7x12 - 7x14 vs.. ölcülerde üretim yapmaktayız...

ŞEKER

Stick şekerler 2 gr, 3 gr, 4gr, olarak doldurulur. Stick şeker dış kağıtlarında ise şık görünümüyle kuşe kağıt kullanılır. Baskılı stick şeker, diğer seçenekler olan baskısız şeker, açık toz şeker ve açık küp şekere kıyasla çok daha hijyeniktir. Tek sarğılı şeker üretimi de yapmaktayız. 

AMERİKAN SERVİS

Amerikan Servis Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler. Amerikan servisler, müşteriyle temas ettiğiniz ilk noktadır. Estetik ve yaratıcı bir tasarım ilgi çekmenizi sağlayacaktır. Yemeğin başından sonuna kadar masada kalacak olan Amerikan servislerinizde, şirket logonuza ve iştah açıcı görsellerinize de yer verebilirsiniz. Tercihen kuşe kağıda yapılan baskılara sizin tercih ettiğiniz kağıt tipi ve ölçüler de kullanılabilir.

KOLİ BANDI

Baskılı koli bantlarının sağladığı avantajlar hemen hemen bütün bant kullanıcıları tarafından kabul edilmektedir ve bunun yanı sıra çoğu zaman yapıştırıldığı ürünün bir nevi etiketi gibidir çünkü çoğu firma ürünlerinin kolay ayırt edilebilmesi için baskılı koli bandı kullanmaktadır bu sayede ürünler kargo veya sevkiyat esnasında diğer kolilerden veya paketlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Ayrıca baskılı koli bandı kullanarak firmanızın imajını olumlu yönde etkilenmesine sebep olursunuz ücretsiz tanıtım ve reklam avantajıda ekstra . Bu amaçlarla hazırlanmış olan özel tasarım baskılı koli bantları kullanım amacına göre farklı işlevleri yerine getirmektedir. Baskılı koli bantları güvenlik amaçlı olarak da kullanılmaktadır bu sayede ambalajladığınız ürünlerin istenmeyen kişiler tarafından açılması önlenmiş olur.

PİPETLER

Marka değeri kazanmak isteyen, reklamını daha uygun maliyetler aracılığı ile yapmak isteyen ve kendine özgü bir konsept oluşturmak isteyen firmaların en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alan baskılı pipet, restoran ve organizasyon firmalarının başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Tanıtım ve aynı zamanda işletmeniz bünyesinde kullanım amaçlı sipariş vereceğiniz logolu pipet ürünlerimiz, diğer benzer kategorilerde yer alan tüm ürünlerimiz gibi, 1. sınıf teknoloji ve üst düzey hijyen koşulları ile üretilmektedir.

KÜRDANLAR

Logolu kürdanlar hem görüntü açısından hemde hijyen açısından daha güzel bir görünüm sağlamaktadır. Firmanıza özel tasarımlı ambalajlı kürdan BİRİNCİ sınıf paketleme malzemesi kullanılmaktadır.

OTO KOKUSU

Oto kokusu, işletmeler için uygun maliyetli ama etkili promosyon ürünüdür. Siz de marka logonuzun basılı olduğu oto kokusunu müşterilerinize sunarak etkili reklam yapın.Boyutları ve şekilleri siz belirleyin.

MAGNET

Promosyon amaçlı magnet var olan ürünün satışının arttırılması ya da bir hizmete olan ihtiyacı karşılamak için müşteri taleplerinin çoğalması önemlidir. Promosyonlu ürünler ise bunu insan zihinlerine ve duygularına yerleşerek yaparlar. Yakınlık hissiyatının doğması ve bir X şirketinin tanıtılması adına promosyon ürünlerinin etkisi oldukça büyüktür. Magnetler öncelikle müşterilerimizin bizlere gönderdikleri şirketlerine özel hazırladıkları tasarımları bize mail veya faks yolu ile gönderdikten sonra baskı yapılarak logolu magnet baskı işlemi gerçekleşmektedir.

YEMEK SETLERİ

Günlük yaşamın bir parçası olan kullan at yemek malzemeleri yaşantımızı hem konforlu hem hijyenik hale dönüştürüyor.Pilastik çatal,bıçak ,tabak ,bardak,kapaklı saklama kapları,köpük tabildotlar,tabaklar,karton bardaklara firmamızdan kolayca temin edebilir siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

BALON

Baskılı balon, iç ve dış mekan etkinliklerinde kullanabileceğiniz dayanıklı materyallerden üretilen bir reklam ürünüdür. 4 ayrı renk, standart/kalpli ve tek/çift yüz baskı seçenekleri ile logolu balonunuza firmamızdan ulaşabilirsiniz. Logo, adres, telefon, web adresi, sosyal medya adresleri gibi tüm detaylar baskılı balonlarda kullanılabilir.

KİBRİT

Baskılı kibritler en çok gıda sektöründe hizmet veren cafelerde, kahve dükkanlarında ve restaurantlarda tercih edilen ürünler arasındadır. Baskılı kibritler baskı promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Müşterilerine üzerinde kendi logolarının basılı olduğu baskılı kibritleri hediye eden şirketler, bir yandan müşteri memnuniyetini arttırırken bir yandan da marka bilinirliklerini arttırırlar.Baskılı kibritlerde tüm ürünleimiz gibi birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır.

PEÇETE

Firmaların akılda kalıcığını artıran önemli ürünlerden birisi de peçetedir.Baskılı Peçete. Baskılı Peçete ile ilgili olarak imalatını yaptığımız ebatlar 25 x 25 Baskılı Peçete 33 x 33 Baskılı Peçete 40 x 40 Baskılı Peçete Katlama şekli : İsteğiniz doğrultusunda 1/4 kare katlamalı ya da 1/8 garson katlamalı ( Dikdörtgen formunda ) çift katlı dokuda olabilmektedir.

ÇORBA KASESİ

Al-Götür ürünlerde verdiğiniz siparişlerde, logo baskılı kaplarımız yiyeceklerinizi gideceğiniz yere kadar korur. %100 Doğa dostu. Pratik ve kullanışı Yüksek derecedeki sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Yapılan baskıda kullanılan malzemeler kesinlikle ürün içerisindeki gıdaya temas edecek ve insan sağlığını tehdit edecek türden değildir. Kullan at özelliği ile hem pratiklik hem de hijyen sağlar. Karton çorba kaseleri, sızdırmaz ve koku yapmaz. Çorba Kasesi Üretimi Size özel hazırladığımız baskılı çorba kaselerinde yüksek karton gramajları ve baskı kalitesi ile hem görsellik, hem dayanıklılık ilkesini ön planda tutmaktayız. İsteğinize göre boyutunu ve baskı adedini seçebilirsiniz. Kurumsal kimlik kazanmanız için en ufak detayların müşteri üzerinde oldukça fazla önemi vardır. Üzerinde marka, logo, adres vb. unsurların yer alacağı estetik ve yaratıcı bir tasarımı size özel olarak hazırlayabiliriz.

PLASTİK BARDAK

Dikkatli kullanım sağlandığı sürece sizleri asla yarı yolda bırakmayacak olan Plastik Bardaklar hijyen açısından da hedef noktası olabilmektedir. İster büyük, isterseniz de küçük olan ebatlara sahip olabileceğinizi belirterek taleplerinize kesintisiz bir şekilde cevap alabileceksiniz.