Up

Talepleriniz doğrultusunda, firmanıza yönlendireceğimiz profesyonel ekibimiz ürünlerinize en uygun model ve kalitede kutuların yapılması doğrultusunda sizlere gerekli bilgi ve önerileri vermektedir.

Firmamızın özellikle en iddaalı olduğu konuların başında gelen grafik tasarım servisimiz, hizmet ettiğimiz müşterilerimiz tarafından da takdir edilmektedir.Servisimizdeki uzman kadromuz müşteri talepleri doğrultusunda gerekli tasarım çalışmalarını hızlı bir şekilde yaparak seçenekler halinde onaya sunmaktadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılan kutu ve grafik tasarımı, gerçek boyutlarında maket haline getirilerek,baskı öncesi son kontroller maket üzerinde karşılıklı olarak istişare edilir.

Teknolojinin nimetlerinden olan baskı teknolojileri ile matbaa sektörü oldukça gelişmiş bir hal almış durumdadır. Başarılı bir baskı çalışması için bilinmesi gereken bir çok bilgi vardır. Kullanılacak olan sektöre göre değişecek olan baskı çalışmaları, matbaa baskı işlemlerinin daha başarılı olmasını sağlar.

Baskı ve maket onayından sonraki üretim zamanımız bizi tüm rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimizdir.

Türkiye'nin her yerine nakliye ile sevkiyatımız yapılmaktadır.